
Подушка для бабусі з написом – Найкращій бабусі
399 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 673-82-80
- +380 (98) 153-75-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка з авторським принтом для бабусі
Найтепліший подарунок для найріднішої! М’яка декоративна подушка з індивідуальним принтом подарує бабусі не лише затишок, а й щоденне нагадування про вашу любов і вдячність. Ідеальний подарунок на день народження, або будь-яке інше свято.
Додайте ім’я або коротке побажання, щоб зробити її справді особистою.
· Якісний друк, що не стирається
· Наповнювач у комплекті
· Можливість створення макету за вашим ескізом
· Колір – білий
· Наволочка – м’яка та приємна до тіла на застібці, яка легко знімається для прання.
Більше асортименту на сайті:
Номер телефону вайбер/телеграм: +380976738280
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Декоративна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал напірника/чохла | плюш |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Звичайна |
| Стан | Нове |
| Тип тканини | Вовна |
| Візерунки та принти | Тварини принти |
| Застежка | Ґудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Тип виробу | Хутряна жилетка |
| Довжина виробу по спинці | 42 см |
| Розмір дитячого одягу (по зросту) | 104 |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 35 см |
| Ширина подушки | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

