-10%

Великодній кошик з декором великий, білого кольору
1 299 ₴
1 169,10 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 673-82-80
- +380 (98) 153-75-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Лоза |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Білий |
| Форма | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 169,10 ₴



