
Подарунковий набір для Мами, подушка + чашка
649 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 673-82-80
- +380 (98) 153-75-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для мами: чашка та подушка з авторським принтом
Подаруйте мамі ще більше затишку! Цей набір створений для того, щоб кожна кава чи чай були особливими, а подушка додавала комфорту вдома. Ваші слова чи фото зроблять подарунок унікальним.
- Друк високої якості, що не стирається
- Подарункове пакування
- Чашка 330 мл. кераміка
- Наволочка – м’яка та приємна до тіла на застібці, яка легко знімається для прання.
Номер телефону вайбер\телеграм +380976738280
Більше асортименту на сайті: www.vernisaj-zolochiv.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Подарунковий набір |
| Матеріал | Кераміка |
| Стан | Нове |
| Матеріал виготовлення | Стекло |
| Ширина свічника | 120 мм |
| Висота свічника | 100 мм |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Діаметр свічника | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴

