-10%

Великодній кошик середній, білого кольору
850 ₴
765 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 673-82-80
- +380 (98) 153-75-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великодній плетений кошик — це традиційний атрибут святкування Великодня, який використовують для освячення пасхальних страв.
Зазвичай кошик виготовляється з лози, має округлу або овальну форму та зручну ручку для перенесення. Його прикрашають вишитими рушниками, мереживом, стрічками, а також живими або штучними квітами. Усередині кошика розміщують святкові страви: паску, писанки та крашанки, ковбасу, сир, масло, сіль та хрін. Декор може включати фігурки ягнятка або кролика як символів Великодня.
Кошик випромінює затишок і тепло, відображаючи народні традиції та сімейні цінності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Лоза |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 28 см |
| Колір | Білий |
| Форма | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴



