
Великодній кошик середній, білого кольору
550 ₴
495 ₴
- В наявності
- +380 (98) 153-75-20
Великодній кошик – святковий подарунок до Великодня
Великодній кошик – це красивий та практичний аксесуар, який допоможе створити справжню атмосферу світлого свята Великодня. Такий кошик чудово підійде для освячення паски у церкві, святкового оформлення столу або як оригінальний подарунок для рідних, друзів чи колег.
Завдяки зручній формі та міцній конструкції у кошику легко розмістити паску, крашанки та інші великодні смаколики. Він виглядає святково та акуратно, тому стане гарним доповненням до великоднього столу або подарункового набору.
Великодній кошик поєднує у собі традиційний стиль, красу та практичність, тому стане чудовим вибором для святкування Великодня та приємних подарунків близьким людям.
Розміри кошика:
Ширина: 17 см
Довжина: 22 см
Висота:12 см
📞 Для більш детальної інформації звертайтесь:
Телефон Viber / Telegram: +380976738280
Ми з радістю допоможемо відповісти на всі запитання та підібрати найкращий варіант для святкового подарунка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Лоза |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 22 см |
| Колір | Білий |
| Форма | Овальна |
- Ціна: 495 ₴



