
Подарунковий набір для бабусі подушка у формі серця і чашка подарунок на день народження
649 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 673-82-80
- +380 (98) 153-75-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий набір для бабусі — теплий і душевний подарунок на День народження 💖
У комплект входить подушка у формі серця та чашка з принтом. Ідеальний варіант, щоб порадувати бабусю турботою та любов’ю.
🎁 Ідеально підходить:
- на День народження бабусі
- як приємний сюрприз від онуків
- для особливих моментів
✨ Переваги:
- Ми — виробники
- Можна змінити напис (ім’я, побажання)
- Безкоштовний макет
- Готовий подарунок до вручення
- Швидка відправка
📦 Характеристики:
- Подушка у формі серця
- Чашка керамічна 330 мл
- Якісний повнокольоровий друк
📍 Самовивіз: м. Золочів
🚚 Відправка по Україні
📞 +380 (97) 673 82 80
🌐 www.vernisaj-zolochiv.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Тип | Кошик |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 14 см |
| Довжина: | 20 см |
| Форма | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴

